Pravidelné aktivity


Cvičení v bazénku v Nemocnici na Homolce
Přijďte každé pondělí na 30minutové cvičení v 15:30 nebo v 16:00. Za pouhých 40,- Kč získáte profesionální vedení od rehabilitační sestry a užijete si osvěžující a relaxační cvičení ve vodě. Nechte své tělo proplout zdravím s námi!

Plavání v bazénu Tyršova domu

Pokračovat bude po prázdninách 15. září 2023 každý druhý pátek od 16 do 17 hod. Cena pro členku je 60 Kč za hodinu. O tom, jak bude pokračovat plavání v nadcházejícím školním roce, tedy od září 2023 budeme informovat na webu, e-mailem všem členkám a informace bude mít také Marta Kubešová. Bude se to odvíjet od toho, zda a jakým způsobem se domluvíme na pronájmu bazénu se Sokolem.


Cvičení Taj-či
Přijďte každý čtvrtek odpoledne a užijte si cvičení Taj-či s lektorem Ivanem Trebichavským v tělocvičně č. 3 Tyršova domu České obce sokolské. Cvičení trvá 1 a 1/2 hodiny a navíc je zdarma! Toto skvělé cvičení pořádá Aliance žen s rakovinou prsu ve spolupráci s Českou obcí sokolskou a pro pacientky s rakovinou prsu je hrazeno z projektu „Protajči se ke zdraví“. Nezapomeňte si vzít pohodlný cvičební úbor z přírodních materiálů, ponožky nebo sálovou obuv s tenkou a rovnou podrážkou (pro dobrý kontakt se zemí) a láhev s pitnou vodou. Přihlaste se na aliance@breastcancer.cz a připojte se k této skvělé aktivitě!

Naše aktivity: Pravidelné | Rekondice | Výroční zprávy