Františkovy Lázně – listopad 2021

Františkovy Lázně – listopad 2021
před lázeňským domem Metropol

Náš týdenní podzimní rekondiční pobyt začal 7. listopadu.  Po několika letech se opět vracíme, abychom si užily krásnou pohodu v nádherném prostředí. Příroda nadělila tomuto místu jedinečné přírodní zdroje, které zabírají na širokou škálu zdravotních problémů.  Lidem tu pomáhají už více než 200 let.

Zúčastnilo se celkem devět žen.

Lehce jsme propadly místu, které přináší úlevu na těle i mysli. Život zde jde svým tempem, lázeňským, poklidným.

Na začátek jsme všechny absolvovaly prohlídku u lékaře přímo v našem lázeňském domě Metropol. Každá z nás dostala rozpis na deset procedur podle svého zdravotního stavu.    

Program byl doplněn bohatou nabídkou kulturních akcí. Mohly jsme navštívit hudební produkce různých žánrů nebo vzdělávací programy z nabídky Františkových Lázní. Dne11.11. jsme se všechny potkaly u příjezdu sv. Martina na bílém koni, kterému do kroku hrála cimbálová muzika. V blízkém stánku jsme mohly ochutnat i svatomartinská vína. Zbývající čas jsme snadno vyplnily procházkami po krásném okolí. Podle výkonnosti jsme se rozdělily do skupinek a vyrážely na vycházky. Našly jsme čas i na společný výlet. Navštívily jsme nedaleké starobylé město Cheb s historickými kořeny a spoustou kulturně-historických památek.

Jana Dundáčková

všechny jsme barevně sladěné i s interiérem
Martin přijel na bílém koni 11. 11.