Rekondice v Srní říjen 2023

Rekondice v Srní říjen 2023

Rekondiční pobyt v SRNÍ od 1.10. do 6.10. 2023

Rekondičního pobytu v Srní se zúčastnilo deset členek ALENek natěšených na překrásnou barevnou podzimní Šumavou. Přivítalo nás slunce a po celý pobyt neopustilo, stejně tak jako pestrá, chutná a v dostatečném množství nabízená krmě. Cvičení bylo jako vždy pod vedením Míši, Evy a Pavla F. zábavné a bylo ho dost. Každé ráno hodinu v tělocvičně nebo s Pavlem na travnatém palouku před hotelem.

Ve volném čase individuální turistika po okolí Srní. Nejzajímavější byl výlet k Vlčímu výběhu, kde jsme slyšely i vytí vlků, u Hauswaldské kaple jsme se osvěžily léčivou pramenitou vodou. odvážnější se vydaly z Modravy na Tříjezerní slať, podél Vchynicko-Tetovského kanálu přes Staré Srní do cíle. Houby na nás bohužel nepočkaly, prý i tak jich letos bylo málo.

Večery byly vyplněny např. přednáškou bývalého ředitele hotelu Srní o Šumavě, výrobou korálkových náramků za doprovodu kytary a zpěvu. Některé náramky se i prodaly, stejně tak produkty AVONu, které s výkladem předváděla Vieročka Maletičová. Výtěžek byl věnován ALENu.

Závěrečné odpoledne v minipivovaru Mechov proběhlo za doprovodu kytary, zpěvu ,tance

a ochutnávkou několika druhů piv – prostě jako za mlada.

Tak se těšíme zase za rok.

tady jsme bydlely

pramen u Hauswaldské kaple

cvičení v bazénu

navlékání korálků pod vedením Hanky

výlet pro zdatné na Tříjezerní slať

v pivovaru Zlatý srnec v Srni